Yorumlar

Gelin Fotoğrafçısı ile ilgili yorumlar

Daryanaz & Ramin, Düğün Fotoğrafları

"Dear Tan we don’t know how to say thank you!you are truly the best photographer ever!not only was your photography the most amazing thing,your personality and charm won us all over. you were so helpful throughout the day in so many ways.you made me the most calm and relax on the most stressful day of my life; for that I thank you with all my heart. You perfectly captured every single great moment of our perfect day.we were so blessed to have you in our wedding .Thank you"

Daryanaz

Gözde & Onur, Düğün Fotoğrafları

"Tan Karakoç"... Hayatımın en önemli, en mutlu, en heyecanlı, en tarifsiz iki günümde yanımda olan işinin ustası insan... Düğün günümün sabahında kendisiyle tanışıp, birkaç saat içinde kendisini yıllardır tanıyormuşum gibi bana kendimi rahat hissettiren, hayatımızın en güzel fotoğraflarını çeken güzel insan... Oğlumuzu doğumunun ilk saniyelerinde gören, güzel gören gözleri gibi bu güzelliği fotoğraflarına yansıtan, bence dünyanın en özel fotoğraflarını çeken insan... İyi ki seni tanımış kocam, iyi ki beni de seninle tanıştırmış, iyi ki sen fotoğraflamışsın hepimizi...

Gözde Baylan

Selin & Semih, Düğün Fotoğrafları

Hayat bazen doğru kişileri çıkartır insanın karşısına:) Tan beyle nişanımdan 4 gün önce son anda fotoğraf çektirme kararı alınca kesişti yollarımız. İnternette deli gibi bir fotoğrafçı ararken Tan beyin revize etmediği eski sitesi ve eski fotoğraflarını görerek aramıştım, daha doğrusu şansımı denemiştim:) Çünkü kurban bayramıydı ve kimseye ulaşamıyordum,ulaştığıma güvenemiyordum. Tan beyin sesinden aldığım elektrikle tamam dedim , o da sağ olsun gelirim tabi demişti ve hiç tanışmadığım biriyle nişanımın olduğu gün görüşmek üzere anlaşıp telefonu kapattık. Şans işte:) Çok profesyonel ve bir o kadar da enerjik bir arkadaşla karşılaştım. Hiç fotojenik olmayan benim ve eşimin öyle güzel fotoğraflarını çekti ki ve hepsi o kadar güzeldi ki inanamadım:))) Fotoğraf işi gerçekten bir sanat ve bu işin ustaları var bunu nişan fotoğraflarımı elime alınca bir kez daha anladım ve düğünümde tabi ki yine Tan beyle çalıştım ve o masal gibi günden hatıra şahane bir albümüm var şimdi elimde:) Sanatın dışında bir nokta da enerji. Nişan düğün o kadar koşuşturmalı stresli anlar ki birilerinin sizi rahatlatması sakinleştirmesi güldürmesi lazımmış. Tabi bunu tecrübe edince, o gün içinde anlıyorsunuz. Nişanda da düğünde de bizi güldüren rahatlatan ve pozitif enerji veren günümü güzelleştiren fotoğraflarda sanatını fazlasıyla konuşturan bu samimi insana ve ekibine tekrar tekrar teşekkürler:)) Her şey harikaydı:))

Selin

Zeynep, Doğum Günü Fotoğrafları

Tan'cım eline gözüne ruhuna sağlık!! 3 senedir Zeynep'in bütün doğumgünlerini hem bizim için hem de Zeynep için unutulmaz kıldın. Seni tanıdığımızdan beri sensiz bir özel gün kutlaması düşünemiyoruz artık. Bizim için önemli olan tüm anılarımız senin sayende sonsuza dek en muhteşem şekilde ölümsüzleşti. İyi ki varsın.. Bir sonraki kutlamamızda görüşmek üzere.

Gizem Dinç Ergin

Nicole & Barış, Düğün Fotoğrafları

My wife Nicole and I have been struggling to find a good photographer not only with professionalism but also with a unique eye for creativity. When we first saw a few sample's of Tan's photographs, we immediately knew he was the right person for the job. We were already stressed enough on the day of the wedding, but Tan and his crew had easily turned the whole photographing sessions into a major fun and excitement which helped us also chill for the remainder of the day. We loved every second we posed to his camera. A few days ago we received the pictures. Since then, all our friends, family and us cant have enough of looking at them over and over every day. He constantly says, we were an amazing couple together and his job was easy to capture the moments. Well, I have to admit, it was him who made it possible that we will get the best pictures ever taken in our entire life on the most special day we ever lived so far. Thanks again for everything! Great job!

Barış Yıldırım

Nilüfer Önder, COSMOGIRL Internet Editörü

Tan Karakoç, çocukluğundan beri ilgi duyduğu fotoğrafçılığa sıcak kişiliğini de yansıtıyor. Öyle ki gelin ve damatların o eşsiz anlarını belgelerken onlarla kurduğu sıcak diyaloglar, fotoğraflarına da yansıyor. Gelini kendisi fotoğraflarken damadın bir gününü de ekip arkadaşı anbean görüntülüyor.

Klişeleri çok sevmeyen fotoğrafçı, modellerini kullanırken özellikle doğallığa dikkat ediyor. Onun için herkesin yaptığı mizansen fotoğraflardansa kişilerin en samimi ve kendi gibi oldukları anları, durumları yakalamak daha önemli. O yüzden Karakoç'u diğer düğün fotoğrafçılarından ayıran çok belirgin farklar, hemen fotoğraflarında hissediliyor.

Nilüfer ÖNDER

Tüm Hakları Saklıdır © Gelin Fotoğrafçısı, Düğün Fotoğrafları | Doğum Fotoğrafları